Bogata oferta

 

  W sprzedaży oferujemy do wyboru wiele modeli kostki brukowej od znanych producentów JADAR, SEMMERLOCK, BRUKBET, LIBET, CERTUS, SKAR-POL II. Wykonujemy usługi układania  kostki, projektowania architektury krajobrazu, sprzedaży kruszyw i elementów dekoracyjnych oraz impregnatów. Układamy kostkę brukową posiadającą aprobatę techniczną oraz bogatą kolorystykę. Naszym atutem jest wysoko specjalistyczny sprzęt do prac brukarskich od zagęszczarek i skoczków, poprzez  koparki, ciężki sprzęt budowlany po samochody ciężarowe.

 

Doświadczenie

 

Działamy od 1998, odkąd konsekwentnie rozwijamy ofertę sprzedażową, zrealizowaliśmy też wiele profesjonalnych zleceń związanych z projektowaniem i  układaniem kostki.  Nasz wykwalifikowany personel zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zadowolony z oferty i profesjonalnej obsługi klient  jest dla nas największą nagrodą i wyznacznikiem prawidłowo realizowanego celu.

 

Profesjonalne wykonawstwo

 

 Naszym celem jest perfekcyjność, rzetelność oraz sprawna obsługa, której gwarantem jest zespół doświadczonych pracowników. Pracownicy posiadają  bogatą praktykę i przygotowanie zawodowe oraz uprawnienia budowlane do samodzielnego prowadzenia oraz nadzorowania wszelkiego rodzaju
inwestycji, co powoduje, że podejmujemy się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Firma ADAT gwarantuje najwyższą jakość usług w zakresie układania kostki brukowej. Oferta firmy charakteryzuje się dużą różnorodnością proponowanych rozwiązań. Każdy Klient znajdzie w niej produkt, który  najlepiej będzie odpowiadał jego potrzebom i możliwościom. Firma gwarantuje szybką i terminową realizację oraz solidność wykonywanych usług.
Świadczymy pomoc w doborze i dokładnym obliczeniu materiału potrzebnego do wykonania usługi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość świadczonych przez nas usług.

 

 Zapraszamy do Nas

 

  Przyjeżdżając do firmy znajdziecie Państwo:

 

- Ogródek wystawowy, w którym znaleźć można: płyty tarasowe (kamienne i betonowe),  betonowe kostki brukowe (szlachetne, standardowe i przemysłowe), granitowe kostki brukowe i piaski granitowe.

- Wykwalifikowany oraz odpowiednio przeszkolony personel, który przedstawi Państwu kompleksowo naszą ofertę.

- Elementy niezbędne przy układaniu kostki tj. galanteria betonowa, odwodnienia (kręgi, korytka), cement, piasek, kruszywa.

- Dysponując własnym składem jesteśmy w stanie zapewnić Państwu ceny producenta oraz dostępność towaru od ręki. 

 - Oferujemy własny transport ciężarowy z HDS.

 

                                                                             

Praca z nami to BEZSTRESOWA inwestycja!
Naszym atutem są bardzo atrakcyjne ceny, kompetencja i doświadczenie.

 

 J.J. Nelson Womens Jersey
Ramon Humber Jersey